Article Index

 Πρόγραμμα αγώνων

Round 1 on 2015/11/09 at 18:00
Bo. No. Rtg   Name Result   Name Rtg No.
1 1 1974   Kesoglou Konstantinos  ½ - ½   Sienczewski Zbigniew 2062 8
2 2 1874   Haralabidis Tengkiz 0 - 1   Beliotis Georgios 1903 7
3 3 1804   Ntalabiras Spyros 0 - 1   Fragkos Vasilios 2065 6
4 4 1835   Vlahos Athanasios 0 - 1   Patriarheas Georgios 1973 5

Round 2 on 2015/11/16 at 18:00
Bo. No. Rtg   Name Result   Name Rtg No.
1 8 2062   Sienczewski Zbigniew     Patriarheas Georgios 1973 5
2 6 2065   Fragkos Vasilios     Vlahos Athanasios 1835 4
3 7 1903   Beliotis Georgios     Ntalabiras Spyros 1804 3
4 1 1974   Kesoglou Konstantinos     Haralabidis Tengkiz 1874 2

Round 3 on 2015/11/23 at 18:00
Bo. No. Rtg   Name Result   Name Rtg No.
1 2 1874   Haralabidis Tengkiz     Sienczewski Zbigniew 2062 8
2 3 1804   Ntalabiras Spyros     Kesoglou Konstantinos 1974 1
3 4 1835   Vlahos Athanasios     Beliotis Georgios 1903 7
4 5 1973   Patriarheas Georgios     Fragkos Vasilios 2065 6

Round 4 on 2015/11/30 at 18:00
Bo. No. Rtg   Name Result   Name Rtg No.
1 8 2062   Sienczewski Zbigniew     Fragkos Vasilios 2065 6
2 7 1903   Beliotis Georgios     Patriarheas Georgios 1973 5
3 1 1974   Kesoglou Konstantinos     Vlahos Athanasios 1835 4
4 2 1874   Haralabidis Tengkiz     Ntalabiras Spyros 1804 3

Round 5 on 2015/12/07 at 18:00
Bo. No. Rtg   Name Result   Name Rtg No.
1 3 1804   Ntalabiras Spyros     Sienczewski Zbigniew 2062 8
2 4 1835   Vlahos Athanasios     Haralabidis Tengkiz 1874 2
3 5 1973   Patriarheas Georgios     Kesoglou Konstantinos 1974 1
4 6 2065   Fragkos Vasilios     Beliotis Georgios 1903 7

Round 6 on 2015/12/14 at 18:00
Bo. No. Rtg   Name Result   Name Rtg No.
1 8 2062   Sienczewski Zbigniew     Beliotis Georgios 1903 7
2 1 1974   Kesoglou Konstantinos     Fragkos Vasilios 2065 6
3 2 1874   Haralabidis Tengkiz     Patriarheas Georgios 1973 5
4 3 1804   Ntalabiras Spyros     Vlahos Athanasios 1835 4

Round 7 on 2015/12/21 at 18:00
Bo. No. Rtg   Name Result   Name Rtg No.
1 4 1835   Vlahos Athanasios     Sienczewski Zbigniew 2062 8
2 5 1973   Patriarheas Georgios     Ntalabiras Spyros 1804 3
3 6 2065   Fragkos Vasilios     Haralabidis Tengkiz 1874 2
4 7 1903   Beliotis Georgios     Kesoglou Konstantinos 1974 1

Δείτε το πρόγραμμα αγώνων στο chessresult

Add comment


Security code
Refresh

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie από το Google για την παροχή των υπηρεσιών του, για την εξατομίκευση διαφημίσεων και για την ανάλυση της επισκεψιμότητας. Η Google κοινοποιεί πληροφορίες σχετικά με την από μέρους σας χρήση αυτού του ιστότοπου. Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookie.